18879.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
Dr. Bród Miksa: Fertőző betegségek. Amit mindenkinek tudnia kell. Boldog Élet Könyvtára 2. sz. Bp., é.n., Élet és Egészség Könyvkiadóvállalat, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.