18882.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 220+3 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal.