2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. DEDIKÁLT! Bp., 1943, Barkóczy. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.