Preces Ad Usum Quotidianum Clericorum Regularium Pauperum Matris Dei Scholarum Piarum Provinciae Hungariae, et Transilvaniae. Secundum Morem Romanum, Ecclesiaeque Ritus Concinnatae. Pest, 1839, Beimel József, 94 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
Egyed Aladár: Küzdő, szenvedő, építő ember. Szemelvények - - írásaiból. Szeged, 1936, Egyetemi Luther Szövetség, 1 t. + 108 p. A borító illusztrációja Buday György munkája. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült. Síki Béla evangélikus iskolaigazgató névbélyegzőjével és dedikációjával.
Dr. Semptey László: Az alkalmazkodás módszere és jogszabályai a hithirdetésben. Esztergom, 1942, szerzői kiadás (Laiszky János-ny.), 163+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
[Dupanloup, Félix Antoine Philibert (1802-1878)]: Doupanloup Bódog: A september 15-diki conventio és a december 8-diki encyclica. Ford.: Füssy Tamás. Pest, 1865, Szent István-Társulat (Emich Gusztáv-ny.), 94+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kissé sérült lapokkal, ragaszott gerinccel.
Dám Ince: A szeplőtelen fogantatás védelme Magyarországon a Hunyadiak és Jagellók korában. A Katolikus Szemle Kis Könyvtára 1. Róma, 1955, Katolikus Szemle, 111+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincen ragasztásokkal, néhány helyen sérült lapszélekkel.
Paul L. Kramer: Theologische Rechtfertigung des Festhaltens an der römisch-katholischen Tradition. Jaidhof, 1999, Rex Regum. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
Mihályi Gilbert: Szűz Mária az Újszövetségben. Róma, 1954, Anonymus, 243+(5) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült fűzéssel, ragasztásokkal, ajándékozási bejegyzéssel.