18913.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 400 HUF
A Társadalmi Muzeum értesítője. II. évf. 1-6. sz. Teljes évfolyam. Bp., 1910., Posner és Fia. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, magánkönyvtári bélyegzéssel.