18915.
445. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
The Living Webster Encyclopedic Dictionary of the English language. Chicago, 1975, The English Language Institute of America. Angol nyelven. Kiadói keménykötés,aranyozott lapélekkel, sérült gerinccel.