2 db testnevelés témájú mű egy kötetben: Müller, J. P.: Az én módszerem. Szenteljünk napoként 15 perczet egészségünknek. Bp., 1908, Kostyál Jenő, 94 p. + Tíz perces vidám szobatorna. Erna Rubin dán tanárnő műve alapján összeáll.: Király Dezső. Bp., 1941, özv. Germ Károlyné-ny., 48 p. Félvászon-kötésben.
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Török Ferenc: Fegyverük a sport. A Budapesti Honvéd fél évszázada. Bp, 1999, Budapesti Honvéd Egyesület. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. München, 1909 Képekkel illusztrált kiadvány. Az egyik térkép hiányzik. Kissé hibás egészvászon kötésben.