Máday Norbert: Borsody László a géniusz. Kecskemét, 2017, Kungfu-Tex. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány. Ritka vívástörténeti könyv, Borsody László (1878-1939) őrnagy, a M. Kir. Toldi Miklós Honvéd Sporttanár- és Vívómesterképző Intézet egykori fővívómesterének és aligazgatójának életéről, pályafutásáról.
[Tissié Philippe (1852-1935)] Tissié, Ph.: Az elfáradás és a testgyakorlás. Francziából fordította: Csapodi István. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LXII. Bp., 1898., Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.
Fazekas Ildikó - Nagy Alfréd: Szponzorálás. A szerzők által, Schmitt Pál (1942-) olimpiai bajnok, politikus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1994., MIND Bt. Kiadói papírkötés.
Bodó István - Nagy Miklós - Örley Dénes: Horgászeszközök, horgászmódszerek. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó - MOHOSZ. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.