Williams, Archibald: A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 355 p. + 21 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, gerincen apró sérüléssel.
A. J. Jackson: De Vailland Aircraft. Revised and Updated by R. T. Jackson. Annapolis, 1987., Naval Institute Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Horst Schulze: Luftschrauben für Modellantriebe. Modellsportbücherei Band 5. Berlin,1980., Transpress. Melléklettel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Heinz A. F. Schmidt: Historische Flugzeuge II. Berlin,1970., Transpress. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
Baran János: A magyar légiközlekedés és a polgári repülőgépek másirányú hazai alkalmazása. Szakdolgozat. Bp., ELTE TTK, 61+2 p. Gépelt oldalak, beragasztott grafikonokkal. Félvászon-kötésben.
Horváth Attila - Kádár Lehel - Kerkápoly Endre: Utak és járművek. A Szovjetunió közlekedése. Bp., 1975, Magyar-Szovjet Baráti Társaság. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító ragasztása részben elengedett.