Bücher: Technik

Zahl der Lose: 26

Williams, Archibald: A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 355 p. + 21 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
18928.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Vörös Imre: Géprajz. Bp.,1963, Tankönyvkiadó. Nyolcadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas kartonált papírkötés.
18929.

Rufpreis:
1 400 HUF
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, gerincen apró sérüléssel.
18930.

Rufpreis:
1 200 HUF
Frank György - Mészáros Ferenc: Személygépkocsik üzemeltetési és diagnosztikai adatai. Bp., 1980., Műszaki. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
18931.

Rufpreis:
1 200 HUF
18932.

Rufpreis:
2 000 HUF
A. J. Jackson: De Vailland Aircraft. Revised and Updated by R. T. Jackson. Annapolis, 1987., Naval Institute Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18933.

Rufpreis:
2 400 HUF
Makai István: Korszerű rádiókészülékek rendszere, építése. (Gyakorlati útmutató építők és javítók számára.) Bp., 1941., Szerzői. Kiadói papírkötés.
18934.

Rufpreis:
1 200 HUF
Horst Schulze: Luftschrauben für Modellantriebe. Modellsportbücherei Band 5. Berlin,1980., Transpress. Melléklettel. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + Heinz A. F. Schmidt: Historische Flugzeuge II. Berlin,1970., Transpress. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
18935.

Rufpreis:
2 000 HUF
Baran János: A magyar légiközlekedés és a polgári repülőgépek másirányú hazai alkalmazása. Szakdolgozat. Bp., ELTE TTK, 61+2 p. Gépelt oldalak, beragasztott grafikonokkal. Félvászon-kötésben.
18936.

Rufpreis:
1 200 HUF
Négyesi Pál A legszebb autók Nagykönyv Kiadó, 2007 Kiadói kartonált papírkötés
18937.

Rufpreis:
1 600 HUF
KAZ-451M, KAZ-452. Orosz nyelvű, szovjet kiadású típuskönyv. Kissé kopott félvászon-kötésben.
18938.

Rufpreis:
2 000 HUF
Horváth Attila - Kádár Lehel - Kerkápoly Endre: Utak és járművek. A Szovjetunió közlekedése. Bp., 1975, Magyar-Szovjet Baráti Társaság. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító ragasztása részben elengedett.
18939.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF