KAZ-451M, KAZ-452. Orosz nyelvű, szovjet kiadású típuskönyv. Kissé kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/445/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1500019/KAZ-451M-KAZ-452-Orosz-nyelvu-szovjet-kiadasu-tipuskonyv-Kisse-kopott-felvaszon-kotesb~II2940251
2940251
18938
445
Books: Technics
Beschreibung: KAZ-451M, KAZ-452. Orosz nyelvű, szovjet kiadású típuskönyv. Kissé kopott félvászon-kötésben.
: ra