1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Williams, Archibald: A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 355 p. + 21 t. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.