200 000 HUF
540,54 EUR, 588,24 USD
Ádám Zoltán (1959-2022): Cigánynő. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalon. 120x90 cm / Ádám Zoltán (1959-2022): Gypsy woman. Oil on canvas. Signed on the reverse. 120x90 cm.