120 000 HUF
324,32 EUR, 352,94 USD
Basch Andor (1885-1944): Női akt. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 33×44 cm / Basch Andor (1885-1944): Female nude. Oil on canvas, signed, 33×44 cm