10125. 445. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Czinkotay Frigyes (1932-2018): Őszi Balaton. Olaj, fa, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával. Fakeretben, 40x50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras