70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm