10201. 445. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF 9,73 EUR, 10,59 USD
0 HUF
Horváth Annamária (?-): Táj. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 43x56 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras