10236. 445. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 500 HUF
0 HUF
Kelemen Pál (1942-1999): Mesetáj. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 24,5×37,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf