320 000 HUF
864,86 EUR, 941,18 USD
Keserü Ilona (1933-): Szimultán. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (50/100). Üvegezett fakeretben, 47x41 cm/ Ilona Keserü Ilona (1933-): Simultan. Screenprint on paper, signed and numbered (50/100). Framed. Collector's item!