10253. 445. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Kisújszállási István (1940-?): Tordai utca, Felsőbánya. Vegyes technika, papír, jelzett. 48,5x32 cm. Üvegezett fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras