10 000 HUF
Oleg Denisenko (1961-): Pastoral, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány AP XIV/XXXV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 18,5x11,5 cm / Oleg Denisenko (1961-), Ukrainian artist: Pastoral, 2000. Etching on paper, signed, Artist's Proof XIV/XXXV. With the artist's stamp on the reverse. 18,5x11,5 cm