420 000 HUF
1 135,14 EUR, 1 235,29 USD
Ottó László (1966-): Yantra-ipsum-creator (1), 2013. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 75×75 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.