10399. 445. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
0 HUF
Róna Emy (1904-1988): Majomcsalád. Kréta, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, apró sérülésekkel, 29,5x21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra