10497. 445. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 500 HUF
0 HUF
Würtz Ádám (1927-1994): Pro libertate, 1703 (Rákóczi szabadságharc). Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 20×29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb