10601.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Benke S. jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Keretben. 50x60 cm