10518.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Friedrich Geiler (1946-): Elliptoid formák. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/3 számozással. Üvegezett fakeretben. 65x24 cm