10520.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Jelzés nélkül: Hölgy portré. Olaj, vászon. 90x70 cm. Dekoratív fakeretben.