10724.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Strandolók. Olaj, farost, dekoratív fakeretben, 28×45 cm