10738.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Jelzés nélkül. Városi utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben 40x29 cm