10515.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz vége: Hölgy portréja. Olaj, vászon. Hátoldalán grófnő felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 63×50 cm.