10709.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Jelzés nélkül, XX. sz eleje: Táj. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. Hordozó hátoldala M. Kir. Dohánygyár Bp., Ferenczváros logóval. 12x20,5 cm