10667.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan (Baschán?) jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm