10666.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
Olvashatatlan (Baschán?) jelzéssel, Mészöly Géza után: Balatoni halásztanya. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!