10702.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
51,35 EUR, 55,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50x70 cm