10677.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Duna part. Vegyes technika, papír, sérült keretben, 28x40 cm