10670.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbárkák. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30x40 cm