10674.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost, kisebb felületi sérüléssel. 50×70 cm