10671. 445. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: La Rochelle. Színezett rézkarc, papír, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 21x14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras