10675.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, fotó, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben. 40x30 cm