10701.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Téli tanya. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm