10668.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 38x55 cm.