10665.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Férfi akt. Olaj, vászon. Sarkaiban apró felületi sérülésekkel. 50x60 cm