10676.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan monogrammal: Napfényes vízpart. Olaj, karton. Fakeretben. 34x50 cm