10597.
445. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Perlrott Csaba jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, 50x60 cm