10811. 445. Gelaufene Fernauktion Stich
3 000 HUF
0 HUF
cca 1910-18 5 db francia női divatkép, litográfia, papír, 38x27,5 és 43x31,5 cm közötti méretekben, részben kissé sérült
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg