13361.
445. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
900 HUF
2,43 EUR, 2,65 USD
1905 Régi főkönyv, nemzetiszínű zsinórral fűzve, viaszpecséttel, bélyegzésekkel; az első néhány oldalon később beírt feljegyzésekkel (többi oldal üres, jó állapotban). Kissé kopott egészvászon borítóval, 30x24 cm