Gläser Zahl der Lose: 284
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942641
11836
445
Glass-objects
Borostyánszínű üvegváza, jelzéssel, kis kopással, m: 21 cm 2942634
11837
445
Glass-objects
2 darab retro üveg cukortartó, egyik fedéllel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12-17 cm
2295865
11838
445
100
Glass-objects
3 db üvegváza, egyiken kis csorbával, m: 15 cm, 22 cm, 27 cm 2924531
11839
445
Glass-objects
4 darab dugós gyógyszeres üveg, kopással, m: 11 cm 2835264
11840
445
Glass-objects
Olasz bordó és arany üveg kínálótál, etikettel jelzett (Firenze, Italia), kisebb kopásokkal, 19x19 cm
2835243
11841
445
Glass-objects
Retró kristály váza, m: 20,5 cm
2817885
11842
445
Glass-objects
Ólomkristály dekantáló, hibátlan, m: 28 cm 2817898
11843
445
Glass-objects
Retró likőrös palack, hibátlan, m: 35,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF