Keramiken Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2911422
11157
445
Art-ceramics
Bay német retro virágmintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2911377
11158
445
Art-ceramics
Retro iparművész kőedény díszváza, jelzéssel, datálással, hibátlan, m: 18,5 cm
2875132
11159
445
Art-ceramics
Kerámia falikép, mázatlan, jelzés nélkül, kopásokkal, 11,5x20 cm
2875125
11160
445
Art-ceramics
Kerámia falikép, mázatlan, AS jelzéssel, kopásokkal, 12x22 cm
2875127
11161
445
Art-ceramics
2753579
11162
445
Art-ceramics
1982 Auerbach 700 éves biszkvit meisseni kerámia emlékérem (80mm) jelzett, hibátlan
2758899
11163
445
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Mázas, jelzés nélkül, hibátlan. 26 cm
2235154
11164
445
600
Art-ceramics
Fekete mázas kerámia váza. Jelzés nélkül, alján sérült. 20 cm
2941987
11165
445
Art-ceramics
Retró sárga-barna kerámia tálka / hamutartó, alján jelzett, peremén kis lepattanásokkal, d: 14 cm
2936858
11166
445
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza, mázas kerámia, barna virágmintával. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2874812
11167
445
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm, + Harmonikás kerámia figura. Jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
2774390
11169
445
Art-ceramics
II. Lajos bajor király (Ludwig II von Bayern) portréjával díszített váza. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF