Keramiken Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2791202
11170
445
Art-ceramics
Jie svéd italozó liba, kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13,5 cm 2924722
11171
445
Art-ceramics
XIX. sz. vége/XX. eleje Terranova Bewaehrt festett mázas kerámia képkeret, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, 16,5x8 cm
2846230
11172
445
Art-ceramics
2903161
11173
445
Art-ceramics
Liezen Austria kerámia váza, virág díszítménnyel, jelzéssel, kopással, m: 20 cm
2808237
11174
445
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri maci, kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
2944308
11175
445
2200
Art-ceramics
BO? jelzéssel: Retro váza, pattanással, m: 24 cm
2944240
11176
445
Art-ceramics
Retro kerámia ikebana jelzéssel, hibátlan, d: 22,5 cm, m: 9 cm
2937754
11177
445
Art-ceramics
2 db iparművész mázas kerámia korsó. Jelzett hibátlanok 16 cm 2937693
11178
445
2200
Art-ceramics
Kancsó népi táncos jelenettel. Iparművész mázas kerámia. Mázrepedésekkel száján kis mázhibával. m: 19 cm + 2 pohár
2937733
11179
445
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza. Jelzés nélkül, száján kis mázhibával 26 cm
2902451
11180
445
Art-ceramics
Kerámia ló figura. Jelzés nélkül, hibátlan 20 cm
2937742
11181
445
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza. Jelzett, 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF