Keramiken Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2779807
11206
445
Art-ceramics
Ditmar Urbach csehszlovák mázas kerámia/fajansz doboz, 1950-1960 körül, jelzett, 16,5x7,5x7 cm
2917391
11207
445
Art-ceramics
Tófej váza, jelzéssel, hibátlan, m: 21,5 cm
2773273
11208
445
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Art Deco váza, mázlepattanásokkal, m: 9,5 cm
2923268
11209
445
Art-ceramics
Őzek mintás falitál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
2753885
11210
445
Art-ceramics
2835042
11211
445
2200
Art-ceramics
2835067
11212
445
Art-ceramics
Retró négy személyes teáskészlet, mázas kerámia, részben érdekes, szarvasagancs- vagy fakéregszerű mázzal. Jelzés nélkül, kisebb felületi hibákkal / sérülésekkel.
2909911
11213
445
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF