Keramiken Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2941919
11049
445
Art-ceramics
Hidi Endre (1944): Népies fali dísztányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 25 cm 2943310
11050
445
Art-ceramics
Kovács Éva: Furulyás lány. Mázas kerámia, jelzett, ragasztott, m: 18 cm
2942958
11051
445
Art-ceramics
Erdélyi István retro kerámia váza. Mázas kerámia jelzés nélkül, kis kopással, m: 33 cm 2939804
11052
445
Art-ceramics
M E jelzéssel: kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18 cm
2943837
11053
445
Art-ceramics
M Kiss Katalin: Virágmintás falitál. Jelzéssel, néhol mázkopással, d: 35 cm 2944792
11054
445
3400
Art-ceramics
1929 Patócs József és Fia Hódmezővásárhely kerámia falitál, korának megfelelő állapotban, d: 27,5 cm 2904550
11055
445
Art-ceramics
Gyarmati György: Harmonikázó fiú, jelzéssel, kopással, gyári anyaghibával, m: 10,5 cm 2936048
11056
445
Art-ceramics
Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
2939620
11057
445
Art-ceramics
Kínai kerámia váza, rajta gó játékot játszó férfiakkal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
2945391
11058
445
32000
Art-ceramics
Lovas mintás kerámia kaspó, mélykék mázas kerámia váza, minimális kopással, jelzéssel, m: 20 cm
2878464
11059
445
Art-ceramics
Régi népi fajansz tányér, jelzett: Telkibánya, korának megfelelő állapotban, repedt d: 22,5 cm
2819063
11060
445
Art-ceramics
4 db díszes söröskorsó, kerámia, ón fedéllel, részben jelzett, kis kopásokkal, m: 15-16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF